Navigace Kariéra Nabídka práce 24/7 800 100 187


Zpět do kategorie blogu

SSI Energy posiluje svůj tým, na pozici obchodního ředitele přichází Marek Tabašek

SSI Energy posiluje svůj tým, na pozici obchodního ředitele přichází Marek Tabašek

SSI Group poskytuje již více než 32 let komplexní služby v oblasti integrovaného facility managementu. Před pěti lety skupina svůj záběr rozšířila o segment energetiky, a to založením společnosti SSI Energy. Ta neustále roste a také personálně posiluje. Na místo obchodního ředitele nyní nastoupil Marek Tabašek.

„Jsem rád, že mohu být součástí skupiny, která je dlouho na trhu, má zajímavé produkty, schopný tým odborníků a obsluhuje stovky zákazníků v ČR a střední Evropě. Mým hlavním úkolem je posílení a rozvoj pozice SSI Group na energetickém trhu. Máme ambici být významným hráčem v oblasti komplexních energetických služeb, kdy realizujeme řadu projektů v oblasti teplárenství a průmyslu, také metodou Design & Build a garantovaných úsporných projektů tzv. EPC ,“ říká Marek Tabašek, nový obchodní ředitel SSI Energy a D-Energy.

Marek Tabašek působil dlouhé roky ve společnostech ze skupiny ČEZ. Od roku 2007 do roku 2014 jako Project Manager v ČEZ Energetické služby, ČEZ, a.s., ČEZ ENERGO s.r.o., následně pak do roku 2017 jako CEO v EVČ, s.r.o. (člen ČEZ ESCO, nyní ENESA). Poté působil na několika manažerských pozicích: v MARTECH Holding a.s. (ADI Group), Tedom a.s. a naposledy pak, jako Technický náměstek ve Fakultní nemocnici Ostrava. Vystudoval VŠB – Technickou univerzitu Ostrava, kde také absolvoval doktorské studium (Ph.D.) v oblasti Energetiky. Je také Energetickým auditorem v seznamu MPO ČR.

SSI Energy se zaměřuje na komplexní řešení a dodávky energetických celků, a to zejména v oblastech výstavby zařízení pro tepelnou energetiku, kombinované výroby tepla a elektřiny, zařízení pro výrobu a distribuci plynných a kapalných médií, fotovoltaických elektráren, TZB a ostatních inženýrských staveb. Aktuálně realizuje či nedávno dokončila například projekty design-build v areálu Sigma Hranice pro UCED, městských teplárnách Františkovy Lázně a Karviná, EPC projekty pro Český statistický úřad v Praze, Psychiatrickou nemocnici Bohnice či rozsáhlou zakázku v pražských provozech tepelných zdrojů společnosti Veolia.

SSI Energy je společností ze skupiny SSI Group, která na českém a slovenském trhu poskytuje služby ostrahy a integrovaného facility managementu (IFM) pro více než 500 objektů. Součástí skupiny je také ESCo (Energy Service Company) firma D-energy, díky které je SSI Energy více aktivní na trhu EPC (Energy Performance Contractingu). A významným způsobem rozvíjí portfolio svých zákazníků také v tomto segmentu energetických služeb.


Tiskové zprávy, sektorové analýzy, aktuality z naší firmy a další

Podobné články blogu