Navigace Kariéra Nabídka práce 24/7 800 100 187


V české a slovenské republice nám důvěřuje řada významných klientů.

Reference

Reference
Mercure Hotels

Již více než pět let zajišťujeme bezpečnost a portýrní služby pro čtyřhvězdičkový Mercure Ostrava Center Hotel.

The Grand Mark Hotel Prague

Hotel the Grand Mark Prague je situovaný v samém srdci Prahy v paláci ze 17. století. Naši pracovníci zde zajišťují portýrní a bezpečnostní služby.

Novotel Hotels

Bezpečí hostů a zaměstnanců zajišťujeme v pražském čtyřhvězdičkovém hotelu Novotel již přes 10 let.

Mandarin Hotel Oriental Prague

Na pětihvězdičkovém prestižním hotelu Mandarin Oriental v Praze působíme jako poskytovatel bezpečnostních služeb již přes pět let.

Ibis Hotels

S hotelovým řetězcem Ibis Hotel, který spadá pod značku Accor Hotels spolupracujeme již od roku 2009 jako dodavatelé bezpečnostních služeb. Tyto služby poskytujeme pro tři hotely v rámci České republiky.

Hilton Hotels

Hotelový řetězec Hilton Hotels je jedním z našich vůbec prvních klientů. Službu fyzické ostrahy jsme na pražském Hiltonu začali zajišťovat již v roce 1991 a velice nás těší, že tato více jak 30 let dlouhá spolupráce trvá i nadále.

UNIQA

Již přes 6 let zajišťujeme plynulý provoz poboček pojišťovny UNIQA. V rámci této spolupráce působíme celkem na šesti objektech v Česku a na Slovensku.

Československá obchodní banka

Jsme hrdí, že můžeme pro ČSOB zajišťovat služby technické správy a úklidového servisu. Tyto služby zajišťujeme pro centrálu HHQ v Hradci Králové a jižní část pražského kampusu SHQ. Obě tyto budovy patří k nejmodernějším a nejekologičtějším budovám ve střední Evropě, i proto disponují prestižním oceněním LEED Platinum.

White Star Real Estate

Společnost White Star Real Estate je významná nemovitostní společnost působící ve střední Evropě. Se společností dlouhodobě spolupracujeme jako dodavatel služeb integrovaného facility managementu pro několik jejích administrativních budov. Mezi ty mimo jiné patří například Rustonka a Campus Science Park Brno.

CBRE

Společnost CBRE má přes 100 let historie v oboru pronájmu nemovitostí s celosvětovou působností. SSI Group je dodavatelem služeb integrovaného facility managementu pro několik kancelářských budov v portfoliu společnosti jako napřiklad Avenir Business Park a Metropole Zličín. Dlouhodobě poskytujeme služby údržby a úklidu v rámci logistických areálů PEC Plzeň I a PEC Plzeň II.

IMMOFINANZ

Jsme dodavatele služeb integrovaného facility managementu pro společnost Immofinanz a její pražské portfolio administrativních a multifunkčních budov mezi které patří například i moderní budova myHive Palmovka disponující certifikací BREEAM.

Cushman & Wakefield

Se společností Cushman & Wakefield dlouhodobě spolupracujeme jako dodavatel služeb integrovaného facility managementu. V rámci této spolupráce zajišťujeme několik projektů po celé České republice, mezi nimi například Rosmarin Business Centre a Platinium Brno.

Passerinvest Group

S českou investiční a developerskou společností Passerinvest Group spolupracujeme v rámci multifunkčního areálu Brumlovka v Praze. Zde poskytujeme služby technické správy a bezpečnosti pro celkem 6 budov, mezi které patří například Gamma, Filadelfie a Brumlovka.

CPI Property Group

Společnost CPI Property Group patří mezi největší pronajímate komerčních nemovitostí v Evropě. V České republice dlouhodobě spolupracujeme na několika projektech v rámci zajištění služeb integrovaného facility managementu, mezi ty patří například nově zrekonstruovaná budova Bubenská 1, nebo budova Luxembourg Plaza.

PPF Gate

Budova PPF Gate je prestižní kancelářský projekt v pražských Dejvicích. Naši pracovníci zde zajišťují bezpečnost zaměstnanců i návštěv od roku 2016.

AFI Europe

Investorská a developerská společnost AFI Europe je vlastníkem několika moderních administrativních budov v České republice. Mezi ně patří Classic 7, AFI Karlín a AFI Vokovice. Právě pro tyto projekty zajišťujeme služby integrovaného facility managementu.

Daimler Buses

Daimler Buses Česká republika je jedním z největších výrobců autobusů na světě. Pro její výrobní závod v Holýšově zajišťujeme ostrahu celého areálu a jeho okolí.

innogy

Již od roku 2009 let zajišťujeme bezpečnostní služby pro zákaznická centra společnosti innogy po celé České republice. Kombinaci fyzického a vzdáleného dohledu poskytujeme více než 100 objektům.

ABS Jets

Pro skladový a výrobní areál společnosti ABS Jets zajišťujeme služby úklidu a údržby již přes deset let.

Česká Zbrojovka

Česká Zbrojovka je jedním z největších exportérů v ČR. Již od roku 2011 střežíme výrobní areál České Zbrojovky v Uherském Brodě. Nároky na bezpečnost jsou zde díky charakteru výroby skutečně veliké, i proto si velmi vážíme této dlouhodobé spolupráce.

CBRE

Společnost CBRE má přes 100 let historie v oboru pronájmu nemovitostí s celosvětovou působností. SSI Group je dodavatelem služeb integrovaného facility managementu pro několik kancelářských budov v portfoliu společnosti jako napřiklad Avenir Business Park a Metropole Zličín. Dlouhodobě poskytujeme služby údržby a úklidu v rámci logistických areálů PEC Plzeň I a PEC Plzeň II.

Kofola

Pro společnost Kofola nově zajišťujeme služby bezpečnosti a úklidu pro její mezinárodní portfolio logistických a administrativních budov. Celkem pro tuto českou značku zajišťujeme sedm objektů v Česku a dva na Slovensku.

Škoda Auto

Pro největšího výrobce automobilů v Česku Škoda Auto zajišťujeme bezpečnost a úklidový servis v areálech Mladá Boleslav a Kvasiny o celkové ploše 2 500 000 m2. Mezi poskytované služby patří i zajištění společenských akcí společnosti a podpora při mimořádných situacích.

P3 Logistic Parks

Společnost P3 Logistic Parks je významnou společností na poli Evropské logistiky, pro kterou zajišťujeme služby bezpečnosti a technické správy čtyř logistických areálů po celé České republice. Mezi nimi i moderní areál P3 Ostrava Central a největší logistický areál v ČR P3 Horní Počernice.

Forum Ústí nad Labem

V oblíbeném ústeckém nákupním centru OC Forum zajišťujeme služby integrovaného facility managementu od roku 2015. Na třech podlažích o rozloze 27 000 m2 se zde nachází přes 100 obchodních jednotek, které pomáháme udržovat v bezvadném a bezpečném stavu.

Fashion Arena Prague Outlet

Pro jedinečné pražské outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet poskytujeme naše služby úklidu a údržby od roku 2017. Mezi ně patří i péče o zeleň, která je v koncepci tohoto centra prominentní. A právě zde také testujeme provoz autonomních úklidových strojů.

Bondy Centrum

Pro Bondy Centrum v Mladé Boleslavi zajišťujeme kompletní bezpečnostní služby již od roku 2017. Tyto služby zahrnují střežení veškerých prostor nákupního centra a obsluhu bezpečnostních systémů v nepřetržitém režimu.

Centrum Černý Most

Centrum Černý Most je nejstarší a zároveň jedno z největších obchodních center v České republice. Je nám proto ctí, že na tomto prestižním místě působíme již přes 7 let jako poskytovatel bezpečnostních služeb.

Aupark Hradec Králové

Aupark Hradec Králové je moderné centrum v samém srdci města. Bezpečnost jeho návštěvníků zde zajišťujeme již od jeho otevření v roce 2016.

Cushman & Wakefield

Se společností Cushman & Wakefield dlouhodobě spolupracujeme jako dodavatel služeb integrovaného facility managementu. V rámci této spolupráce zajišťujeme několik projektů po celé České republice, mezi nimi například Rosmarin Business Centre a Platinium Brno.

Olympia Olomouc

Pro toto moderní obchodní a zábavní centrum zajišťujeme služby integrovaného facility managementu od roku 2014. Celkem zde pomáháme spravovat 100 obchodních jednotek na ploše 32 000 m2.

Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolina je ostravské obchodní centrum o rozloze 58 000m2 čítající 220 obchodních jednotek. Od roku 2014 zde poskytujeme kompletní balíček služeb integrovaného facility managementu, včetně vzdáleného bezpečnostního dohledu.

Palladium

Pro multifunkční nákupní a kancelářský komplex Palladium v centru Prahy poskytujeme recepční a bezpečnostní služby již přes 10 let.

Westfield Chodov

Pražské obchodní centrum Westfield Chodov je s jeho 300 obchodními jednotkami největším v Česku. Pro 19,2 milionů zákazníků, které centrum ročně obslouží zajišťujeme bezpečnost již přes 10 let.