800 100 187 Navigace

O nás O nás

Není uměním dělat věci složité a komplikované, naopak v SSI Group jsme přesvědčení, že opravdový um ve správě nemovitostí spočívá v jednoduchosti.

Komplikace oddalují řešení a stojí zbytečné peníze. Totéž platí pro snadné cesty nebo laciná rozhodnutí.

Díky zkušenému, sehranému týmu, vyškolenému na stovkách budov, dokazujeme každý den, že to jde jinak. Jednoduše. To znamená účinně, rychle, chytře. Přitom vždy stoprocentně profesionálně.

Kdo jsme?

Jsme ryze českou rodinnou společností a na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Zajišťujeme komplexní služby IFM – bezpečnost, údržbu i úklid nemovitostí.

Naše portfolio tvoří několik stovek objektů po celé České a Slovenské republice a postupně expandujeme do dalších zemí střední Evropy. Staráme se o desítky obchodních center i kancelářských budov. Působíme ve výrobních společnostech a logistických areálech.

V SSI Group víme, co potřebují naši klienti. Volíme takové cesty, které pro ně znamenají největší profit. Nájemcům, pracovníkům nebo návštěvníkům garantujeme maximální pohodlí.

Zjednodušujeme cestu ke správě nemovitostí.

Zascrolovat

Naši lidé

V SSI nejsou lidé jenom základ společnosti. Lidé jsou naše know-how.

Víme, že podmínkou spokojenosti klienta je kvalifikovaný, motivovaný a informovaný zaměstnanec. Ten se pak stává přínosem pro celou společnost a její růst. Proto vytváříme prostředí, které tuto vazbu posiluje, a nabízíme účinný motivační systém.

Vše začíná pečlivým výběrem nejvhodnějších kandidátů. Dohlížejí na to letití specialisté z našeho personálního centra, kteří používají nejnovější trendy k náborování nových uchazečů.

Stejně vyzkoušené postupy uplatňujeme také v případě kariérního postupu. Všichni naši zaměstnanci se účastní pravidelných profesních tréninků a odborných školení. Patří mezi ně zvyšování kvalifikace u pracovníků facility managementu stejně jako psychologická průprava a představování nejmodernějších technologií na úrovni security. Během několika let se tak řadoví zaměstnanci mohou stát vedoucími týmů.

Zapojili jsme se do programu vzdělávání zaměstnanců v rámci Evropského Sociálního Fondu, který je spolufinancován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

 

Zascrolovat

Historie společnosti

Na trhu nemovitostí se pohybujeme od roku 1990. Začátky jsou spojené s rodinou Vodrážkových, jejíž členové vlastní a řídí SSI Group až do současnosti. Vznikli jsme jako jedna z prvních specializovaných společností na trhu bezpečnostních služeb. S tím, jak naši zákazníci přibývali, prosperovali, rostli a rozšiřovali svou působnost, zvyšovaly se i jejich nároky. Ty nás motivovaly nabídku služeb rozšiřovat.

 • 290

  Václav Vodrážka zakládá SSI
 • 306

  máme 250 zaměstnanců
 • 320

  dosáhli jsme obratu 100 mil. Kč
 • 318

  máme 500 zaměstnanců
 • 115

  dosáhli jsme obratu 250 mil. Kč
 • 393

  máme 1000 zaměstnanců
 • 117

  zakládáme divizi údržby
 • 395

  máme 1500 zaměstnanců
 • 119

  zakládáme společnost na Slovensku
 • 404

  dosáhli jsme obratu 500 mil. Kč
 • 391

  zakládáme divizi úklidu
 • 406

  stáváme se SSI Group

Úzce profilovaná činnost security se proměnila v komplexní bezpečnostní management. A ten v posledních letech obohatil i servis údržby a úklidu nemovitostí. Naše filozofie je jednoduchá: zakládáme si na osobním přístupu a rodinné tradici. I přesto, že patříme k největším společnostem na trhu, máme tvář. Klient vždy ví, na koho se obrátit. A kdo bude jeho požadavek řešit.

Podpora všech týmů je centralizovaná. Máme jednotný management, finanční, personální a právní středisko. Od prvopočátku lpíme na provázané komunikaci, jednotném týmovém duchu. Vážíme si svých zaměstnanců, protože víme, že naše přidaná hodnota tkví právě v nich.  V naší důvěře v ně a v jejich loajalitě a motivaci k co nejlepším výkonům. Pro SSI Group, ale především pro vás.

Zascrolovat

Fakta o společnosti

 • + 500 objektů Pečujeme o více jak 500 objektů v ČR a na Slovensku.
 • + 2000 zaměstnanců Zaměstnáváme téměř 2000 profesionálů.
 • + 600 milionů Kč Roční obrat společnosti převýšil částku 600 mil. Kč.
Podívejte se na reference
Zascrolovat

Pojištění a certifikace

Při zajišťování rizikových akcí, ale i při běžném výkonu ostrahy, údržby a úklidu, je nedílnou součástí nabízených služeb i pojištění společnosti, které poskytuje klientům záruku solidnosti a celkově vypovídá o standardech firmy.

Zavedli jsme a udržujeme systémy managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 a OHSAS 18001.

Jsme držiteli osvědčení národního bezpečnostního úřadu do stupně utajení “DŮVĚRNÉ”. Aktivně spolupracujeme a jsme členy významných oborových asociací AGA, ASIS, IFMA and SAFM.

Zascrolovat

Podívejte se na naše služby

Podívejte se na všechny služby, které nabízíme a zjistěte, co vše pro Vás můžeme udělat.