V SSI Group máme řadu milých tradic… Na sklonku loňského roku jsme opět řadu z vás motivovali Vánoční soutěží a dárky v ní.

Až do Silvestra navštěvovali zástupci personálního a provozního oddělení náhodně vylosované objekty, kde oslovili všechny přítomné kolegy. Pokud správně odpověděli na čtyři soutěžní otázky, okamžitě se zúčastnili slosování o hodnotné ceny.

V případě, že správně odpovědělo více zaměstnanců, byl vylosován pouze jeden výherce. Pro ostatní jsme měli připravené krásné ceny útěchy.

Radost jsme udělali například Vladimíru Baborovskému na objektu Galerie Butovice, který vyhrál televizor, v budově PPF jsme kolegu Tomáše Procházku obdarovali notebookem, na Centru Černý Most se zase pan Dominik Kasier těšil z kávovaru. V OD Kotva vyhrál pan Ladislav Čermák mobilní telefon a Jan Stránský tablet.

Vyhrávali jste také tablety, mobilní telefony, hodinky, fotoaparáty, mikrosystémy a spoustu dalších moderních vychytávek. Navštívili jsme objekty po celé ČR, v Galerii Ostrava vyhrál Stanislav Worek tablet, stejně tak Daniel Viktor na Olympii Olomouc a například v Paláci Pardubice Zdeněk Žák získal nový mobilní telefon.

Na některé z výherců se můžete podívat do fotogalerie zde.

Ti, na které se v loňské Vánoční soutěži již darů nedostalo, nemusí zoufat, v průběhu roku přineseme další zajímavé akce a soutěže. 🙂