On-line recepce je revolučním řešením nabízejícím řadu možností pro různé typy administrativních či multifunkčních budov. On-line recepce je kiosek s dotykovou obrazovkou a případným dalším hardwarovým řešením jako je například scanner dokladů.

Systémy on-line recepce:

ON-LINE BOZP umožňuje skrze kiosek efektivní plnění – nejen – zákonných školení BOZP pro kmenové zaměstnance i jednorázové návštěvníky. Systém osobu provádí školením a posléze vygeneruje náhodný BOZP test, po jehož splnění se data o uskutečnění a délce platnosti odesílají do interních systémů. On-line BOZP lze také pro lepší pohodlí použít v rámci webových stránek provozovatele .

ON-LINE VISIT slouží s pomocí čtečky karet a skeneru dokladů k rychlému automatizovanému odbavení návštěv. Pro ohlášené návštěvy fungují tzv. „Předschválené návštěvy“, kdy po souhlasu navštěvované osoby lze jen načíst potvrzení s QR kódem a je umožněn vstup do budovy. Neohlášené návštěvy kontaktují navštěvovaného pro povolení vstupu do budovy. Lze také nastavit ověřování totožnosti skrze skener nebo například docházkový systém pro zaměstnance.

ON-LINE POKLADNA a PRODEJ & POKLADNA je vhodná k aplikováním pro všechny typy plateb za nákup zboží. Akceptuje kreditní i debetní karty a s dodatečným hardwarem i hotovost. Lze ji také využít pro vybírání poplatků či vkládání peněz na zaměstnanecké účty. Funguje také jako identifikátor karet s věrnostním programem.

ON-LINE HOTEL POINT je vyvinut pro potřeby ubytovacích zařízení. Zvládá evidování check-inů i check-outů, vydávání karet a klíčů a ve spojení s ON-LINE POKLADNOU i o platby za pobyt. Zároveň je také možné službu rozšířit o objednávkové systémy, rezervace jednotlivých zařízení ubytovacího zařízení (restaurace, wellness…) či o informace o jízdních řádech, místních zajímavostech atp.

ON-LINE AUTOPARK umožňuje evidenci služebních vozidel včetně jejich stavu, dat o kontrolách či informací o závadách. Usnadňuje předávání vozidel mezi řidiči a plánování vytížení aut pro užití na služebních cestách. Kiosek obsahuje výdejní boxy pro uložení klíčů od aut, kde jsou bezpečně uschovány až do autorizovaného výdeje.

ON-LINE SPORT POKLADNA je vyvinutá pro sportovní areály a jejich ulehčení odbavení návštěvníků. Návštěvník si vybere požadovanou službu a uhradí platbu dle platného ceníku. Vstupenky umí on-line sport pokladna vydávat ve formě karet či wristband náramků.